BİZİ TAKİP EDİNmisyonumuz

Hepimizin sağlığı için;  en doğruyu sunmak, en iyiye ulaştırmak, en günceli bildirmek, en ekonomik olanı değerlendirmek ve insana hizmet etmektir.


farkımız

Bilginin gücüne inanıyoruz, çok çalışmak gerektiğini biliyoruz, yılmıyoruz, değerlerimiz emanet, davranışlarımız taklit değildir.

Vizyonumuz

Hep bilgili ve değerleri ile anılan, en iyiyi sunan olarak akıllarda yer eden, ilk akla gelen, en iyi bilinen olabilmektir.

 


deneyimimiz

Yaratıcılık, günceli takip etmek ve hep güncel kalmak.

KİYPO YÜKSEK TEKNOLOJİ SAĞLIK SİSTEMLERİ AŞ


2004 yılında İşletme Yüksek Lisansı bitirme projesi olarak kâğıda dökülen KİYPO fikri 2013 yılı ortasında kurucusu Volkan UYANIK tarafından şirketleştirilerek iş hayatındaki yerini aldı. İlk iş kolu olarak en tecrübeli olduğumuz yüksek teknolojik değeri olan sağlık sistemleri alanında çalışmayı tercih ederek Kiypo Yüksek Teknoloji Sağlık Sistemleri A.Ş.ni kurduk. Sahip olduğu SPY teknolojisi ile açık cerrahiden laparoskopik ve robotik cerrahiye kızılötesi görüntülemede en ileri teknolojiye sahip Novadaq Technologies Inc. firmasının temsilciliğine başladık. Bir çok yabancı ve yerli firmaya gönüllü danışmalık yaparak yeni birlikteliklere destek olduk.      


Amacımız sektörde uzun yıllar emek harcamış ancak kendi işini yapabilme fırsatını yakalayamamış çalışma arkadaşlarımızla sinerji yaratarak; bilgili, ahlaklı, değerleri olan ve başarmanın tadını çıkartabilecek yeni iş ortamları oluşturmaktır.


Sağlığımız, bilgi birikimimiz ve çalışkan olmak en önemli sermayemizdir.


Kızılötesi floresan görüntüleme konusunda sektörün öncüsü Novadaq Technologies Inc. (2017 yılında Stryker tarafından satın alındı)  ile imzalanan tek yetkili distribütörlük anlaşmasıyla 2013 Temmuz ayından itibaren SPY ve PINPOINT sistemlerini sağlık sektörümüzün hizmetine sunduk. SPY  sistemi vasküler görüntüleme, doku perfüzyonu ve lenfatik görüntüleme ihtiyacı duyduğunuz başta Meme Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi olmak üzere Genel Cerrahi, Yara Yanık Tedavi ve Diyabetik Ayak Poliklinikleri gibi farklı branşlarda uzun yıllardır kullanılmaktadır. ​PINPOINT sistemi ise aynı teknolojinin minimal invaziv cerrahide kullanılabilmesi amacı ile üretilmiştir. Bu teknoloji aynı zamanda da Vinci robotik cerrahi sistemi için de Novadaq tarafından üretilmekte olup Genel Cerrahi, Jinekolojik Cerrahi ve Ürolojik Cerrahi operasyonlarında kullanılmaktadır. Floresans Görüntüleme Ailemizin en son üyesi ise PINPOINT Endoskopik Floresans Görüntüleme Sistemimizi tüm açık cerrahi işlemlerde de kullanabilme imkânı tanıyan SPY PHI Açık Cerrahi Kamera Başlığımız olmuştur.